Контрольна робота №2 знайдіть периметр трикутника якщо його середні лінії дорівнюють 6см 9см і

10см​

Ответы на вопрос

Отвечает Таранская Света.
Середня лінія трикутника ділить дві його сторони навпіл. отже перша строна 6*2=12 см, друга 9*2=18 см, третя 10*2=20 см
периметр це сума всіх сторін. отже периметр цього трикутника дорівнює 12+18+20 см=50 см