Основи трапеції дорівнюють 15 см і 17 см. Знайдіть середню лінію трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Золотых Валерия.

Завдання: Основи трапеції дорівнюють 15 см і 17 см. Знайдіть середню лінію трапеції.

Розв'язання: Середня лінія трапеції дорівнює півсумі основ, тому: (15+17):2=32:2=16(см).

Відповідь: 16 см.

Отвечает Лялюшин Данил.

Дано: АВСD - трапеція

ВС= 15 см

АD= 17 см

МF - середня лінія

Знайти: МF - ?

Розв'язок:

МF = АD + ВС/2 = 17+15/2 = 32/2= 16 см