Срочно!!!!! Знайдіть кути трикутника, якщо один з них більший за другий у 2 рази, а за третій на

10%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ватницкий Олег.

Ответ:

Объяснение:

Нехай другий кут - х.

Тоді перший - 2х

Перший більший за третій на 10% - складаємо пропорцію:

Перший 2х це 110%

Третій ? це 100%

Третій кут = 2х*100:110=20/11 х

сума кутів 180°

Рівняння

х + 2х + 20/11 х=180

3х + 20/11 х=180

33/11 х + 20/11 х=180

53/11 х =180

х=180*11:53

х=1980/53= 37 ¹⁹/₅₃

- це другий кут

Перший 2х=2*37 ¹⁹/₅₃=74 ³⁸/₅₃ °

Третій ²⁰/₁₁ х=²⁰/₁₁ * ¹⁹⁸⁰/₅₃ = ³⁹⁶⁰⁰/₅₈₃= 67 ⁵³⁹/₅₈₃°

* - це множення