Знайдіть відстань між точками . А(5;-1)і В(-3;8) допоможіть будь - ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Екатерина.

Ответ:

АВ = √145

Объяснение:

 \sqrt{(x_{a} -x_{b})^{2} + (y_{a} -y_{b})^{2}}  =   \\  = \sqrt{ {(5 - ( - 3))}^{2} +  {( - 1 - 8)}^{2}  }  =  \\  =  \sqrt{ {8}^{2}  + ( - 9)^{2} }  =  \sqrt{64 + 81}  =  \\  =  \sqrt{145}