Знайти радіус кола,якщо його довжина 24 см


Ответы на вопрос

Отвечает Шигапова Гузель.

Завдання: Знайти радіус кола,якщо його довжина 24 см.

Розв'язання:

l=2\pi R;  \: l=24 \Rightarrow  \\ R =  \frac{l}{2\pi}  =  \frac{24}{2\pi}  =  \frac{12}{\pi}  \approx 3,8.

Відповідь: R ≈ 3,8 см.

Отвечает Розанова Анна.

вроде это, а так честно не знаю