Один з односторонніх кутів, утворених при перетині двох паралельних прямих січною, у 8 рази більший

за другий. Знайдіть ці кути.

Ответы на вопрос

Отвечает Іванюк Святик.

Ответ:

74°та106°

Объяснение:

Сума двох односторонніх кутів при паралельних прямих та січній становить 180°

Нехай < 1=x", < 2=x+32°, тоді

x+x+32=180

2x=148

x=74

<1=74"; < 2=74+32=106°