Знайдіть градусну міру кожного з двох внутрішніх односторонніх кутів утворені при перетині двох

паралельних прямих січною якщо один із них у 3 рази більший за інший СРОЧНОООО

Ответы на вопрос

Отвечает Чупров Михаил.

Ответ:

45°   135°

Объяснение:

Сума внутрішніх односторонніх кутів дорівнює 180°.

Нехай ∠1=х°, тоді ∠2=3х°

х+3х=180;  4х=180;  х=45°

∠1=45°   ∠2=45*3=135°