Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, основа якого дорівнює 9 см, а бічна сторона на 2 см

менша від основи Будь ласочка до завтра ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ашрапов Хамит.

Ответ:23см

Объяснение:

9-2=7(бічна сторона)

P=7+7+9=