ТЕРМІНОВО Ортогональною проекцією трикутника ABC на деяку площину є прямокутний рівнобедрений

трикутник А1В1С1 з гіпотенузою 12. Знайдіть кут між площинами ABC і А1В1С1, якщо площа трикутника ABC дорівнює 72.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ольга.

Ответ:

Пусть x = угол между плоскостями ABC и A1B1C1. Тогда по закону косинусов имеем:

12^2 = 72 + 72 - 2*72*cosx

=> 144 = 144 - 144cosx

=> 144cosx = 0

=> cosx = 0

=> х = 90°