Градусів міра кутів відносяться як2 : 3 : 4. Знайдіть кути трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Нехай кути трикутника мають міру x, y і z градусів. Тоді з умови задачі маємо:

Нехай кути трикутника мають міру x, y і z градусів. Тоді з умови задачі маємо:x : y : z = 2 : 3 : 4

Нехай кути трикутника мають міру x, y і z градусів. Тоді з умови задачі маємо:x : y : z = 2 : 3 : 4Це означає, що існує таке натуральне число k, для якого x = 2k, y = 3k і z = 4k. За властивостями кутів трикутника, маємо:

Нехай кути трикутника мають міру x, y і z градусів. Тоді з умови задачі маємо:x : y : z = 2 : 3 : 4Це означає, що існує таке натуральне число k, для якого x = 2k, y = 3k і z = 4k. За властивостями кутів трикутника, маємо:x + y + z = 180

Нехай кути трикутника мають міру x, y і z градусів. Тоді з умови задачі маємо:x : y : z = 2 : 3 : 4Це означає, що існує таке натуральне число k, для якого x = 2k, y = 3k і z = 4k. За властивостями кутів трикутника, маємо:x + y + z = 1802k + 3k + 4k = 180

Нехай кути трикутника мають міру x, y і z градусів. Тоді з умови задачі маємо:x : y : z = 2 : 3 : 4Це означає, що існує таке натуральне число k, для якого x = 2k, y = 3k і z = 4k. За властивостями кутів трикутника, маємо:x + y + z = 1802k + 3k + 4k = 1809k = 180

Нехай кути трикутника мають міру x, y і z градусів. Тоді з умови задачі маємо:x : y : z = 2 : 3 : 4Це означає, що існує таке натуральне число k, для якого x = 2k, y = 3k і z = 4k. За властивостями кутів трикутника, маємо:x + y + z = 1802k + 3k + 4k = 1809k = 180k = 20

Нехай кути трикутника мають міру x, y і z градусів. Тоді з умови задачі маємо:x : y : z = 2 : 3 : 4Це означає, що існує таке натуральне число k, для якого x = 2k, y = 3k і z = 4k. За властивостями кутів трикутника, маємо:x + y + z = 1802k + 3k + 4k = 1809k = 180k = 20Отже, x = 2k = 40, y = 3k = 60 і z = 4k = 80.

Нехай кути трикутника мають міру x, y і z градусів. Тоді з умови задачі маємо:x : y : z = 2 : 3 : 4Це означає, що існує таке натуральне число k, для якого x = 2k, y = 3k і z = 4k. За властивостями кутів трикутника, маємо:x + y + z = 1802k + 3k + 4k = 1809k = 180k = 20Отже, x = 2k = 40, y = 3k = 60 і z = 4k = 80.Отже, кути трикутника мають міру 40°, 60° і 80°.

Отвечает Наумова Алёна.
Рассмотрим треугольник ABC, где AB=2x, BC=3x, AC=4x.
2x+3x+4x=180
9x=180
x=20
AB=2•20=40°
BC=3•20=60°
AC=4•20=80°