Знайти катет прямокутно рівнобедреного трикутника якщо його гіпотенуза 2 см срочно дам 40 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабушкин Александр.

Ответ:

Зверніть увагу, що в прямокутному рівнобедреному трикутнику катети мають однакову довжину. Тому, якщо гіпотенуза має довжину 2 см, то кожен з катетів також має довжину 2/√2 см.

Щоб це зрозуміти, ми можемо використовувати теорему Піфагора, яка говорить, що сума квадратів довжин катетів дорівнює квадрату довжини гіпотенузи:

a^2 + b^2 = c^2

Для рівнобедреного трикутника ми знаємо, що a = b. Тому ми можемо замінити a на b у формулі:

b^2 + b^2 = c^2

Або:

2b^2 = c^2

Далі, ми можемо використовувати відомі значення для знаходження катетів:

b = c/√2

Тому:

b = (2 см) / √2

b ≈ 1.41 см

Отже, кожен з катетів має довжину близько 1.41 см.