Радіус основи конуса дорівнює 6 см а твірна 10 см знайти об'єм кулі, описаної навколо конуса с

решением

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Вова.

Ответ:

V=976,5625π/3 см³

Объяснение:

∆АВН- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора:

ВН=√(АВ²-АН²)=√(10²-6²)=8 см

S(∆ABC)=½*AC*BH=½*12*8=48 см²

R=(AB*BC*AC)/(4*S(∆ABC))=(10*10*12)/4*48=

=1200/192=6,25 см

V=4πR³/3=4π*6,25³/3=976,5625π/3 см³