Розв'язати прямокутний трикутник, якщо його гіпотенуза дорівнює 15см, а один з гострих кутів

дорівнює 540​

Ответы на вопрос

Отвечает Борзилова Дарья.

Ответ:

Дано: гіпотенуза = 15 см, один з гострих кутів = 54 градуси.

Застосовуючи теорему Піфагора, знаходимо довжину другого катета:

b = √(c^2 - a^2) = √(15^2 - a^2)

Знаючи, що один з гострих кутів дорівнює 54 градусам, можна використати тригонометричні співвідношення та знайти довжину першого катета:

sin(54) = a / c

a = c * sin(54) = 15 * sin(54)

Отже, довжина першого катета дорівнює 15 * sin(54) см, а довжина другого катета дорівнює √(15^2 - (15 * sin(54))^2) см.

Отвечает Киков Руслан.
Дано: гіпотенуза= 15 см, один з гострих кутів = 54 градуси.

Застосовуючи теорему Піфагора, знаходимо

довжину другого катета:

b = v(c^2 - a^2) = v(15^2 - a^2)

Знаючи, що один з гострих кутів дорівнює 54 градусам, можна використати тригонометричні співвідношення та знайти довжину першого. катета:

sin(54) = a / c

a=c* sin(54) = 15 * sin(54)

Отже, довжина першого катета дорівнює 15 * sin(54) см, а довжина другого катета дорівнює v (15^2 - (15 sin(54))^2) см.