Радіус конуса дорівнює 9 см, а твірна 15 см. Визначте об'єм конуса.


Ответы на вопрос

Отвечает Шапчиц Анастасия.

Ответ:

V=324π см³

Объяснение:

За теоремою Піфагора:

h=√(L²-R²)=√(15²-9²)=√(225-81)=

=√144=12 см

Sосн=πR²=9²π=81π см²

V=⅓*Sосн*h=⅓*81π*12=324π см³