Допоможіть будь ласка з геометрією Завдання 3: Точки А(х;-3) і А'(5;у) симетричні відносно О(7;1)

. Знайдіть х і у Завдання 4 : А(2;-2) В(-4;1). Побудуйте А'В' симетрію точки О(о;ох) , симетрію ох, оу

Ответы на вопрос

Отвечает Бучкина Алина.

Ответ:

х=9; у=5

Объяснение:

точка О(7;1) - середина отрезка АА₁, поэтому

(х+5)/2=7⇒х=14-5; х=9

(-3+у)/2=1⇒у=2+3; у=5