Укажіть координати точки перетину графіків функцій у = 3x + 6 та y = 6 - 5х (0;6) (0;-6) (-6;0)

(6;0)

Ответы на вопрос

Отвечает Башев Сергей.

Ответ: (0:6)

у=3х+6 та у=6-5х

3х+6=6-5х

3х+5х=6-6

8х=0

х=0

Отже, х=0, то у=6-5×0=6

(0;6)- точка перетину графіків даних функцій.