Один з кутів, утворених при перетині двох прямих, дорівнює 48°. Знайди решту кутів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Чирцев Егор.

Объяснение:

∠1=48°,

∠3 =∠1=48° - как вертикальные .

∠2=180-∠1=180-48=132° - как смежные.

∠4=∠2=132° -как вертикальные.


Отвечает Полтаранос Толя.

Ответ:

y = 48

x =  132

Объяснение:

y = 48

x = 180-48 = 132  (смежные углы)