Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює (2N + 3) м, а сума двох нерівних сторін - ( N + 2) м.

Знайдіть основу трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Смородин Денис.

Объяснение:

основание а

боковая сторона b

периметр P=(2N+3) м

а+b=N+2 => a=N+2-b

P=2b+a

2N+3=2b+N+2-b

2N+3=b+N+2

2N-N+3-2=b

N+1=b

боковая сторона b=N+1 (м)

основание a=N+2-(N+1)=N+2-N-1=1 (м)