У рівнобедреному трикутнику CDF: DF=FCDE−бісектриса∠FDC;CE−бісектриса∠FCD;∠DEC=117° Кут CDF

дорівнює ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайбуллов Даниэль.

кут Д = кут С, адже трикутник СДФ рівнобедрений

тому і кут ЕДС=кут ЕСД, адже СЕ і ДЕ бісектриси = трикутник ДЕС рівнобедрений

трикутник ДЕС з трикутником СДФ мають спільні основи

Сума всіх кутів трикутника 180, кут ЕДС=кут ЕСД=(180-ДЕС)/2=(180-117)/2=31,5

так як кут Д= кут С, а ДЕ та СЕ бісектриси, кут Д = кут С= кут ЕДС*2=ЕСД*2=31,5*2=63

кут CDF = 180-кут Д-кут С= 180-63-63=54