Складіть рівняння прямої, яка проходить через точку E (-4;3) і утворює з додатним напрямом осі

абсцес кут: 1) 30 градусів; 2)120 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Боев Виталий.

Ответ:

1) у=0,58х- 5,73;

2) у= -1,73х- 3,9

Объяснение:

1) уравнение прямой у=кх+с; к=tg30°=0.58; подставим координаты Е в уравнение 3=0,58*(-4)+с ⇒ с=3+2,3=5,3; уравнение прямой у=0,58х+5,3

2) к=tg120°= -1.73; 3=-1,73*(-4)+с ⇒ с=3-6,9=-3,93; уравнение прямой у=-1,73х- 3,9