Знайти кількість сторін правильного многокутника,зовнішній кут якого дорівнює 60°


Ответы на вопрос

Отвечает Данилкин Дмитрий.

N- кількість сторін,  сума зовн. кутів многокутника = 360
n=360/60 =6

Отвечает Михеева Аня.

Тоді внутрішній кут дорівнює 180-60=120(за власт. суміжних кутів).
Сума внутрішніх кутів обчислюється за формулою 180(n-2).також сума цих кутів буде 120*n.
180(n-2)=120*n
180n-360=120n
60n=360
n=6