Помогите пожалуйста ооооочень надо!!!!!!!!!! Периметр прямокутника дорівнює 28 см, а одна з його

сторін менша за іншу на 7 см. Знайди сторони прямокутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Левкович Ирина.

Розв'язання:

Дві протилежні сторони прямокутника рівні, тож можемо записати дві сторони як х, а іншу дві менші на 7 см тобто х-7.

Маємо рівняння:

Х+х+х-7+х-7=28

4х-14=28

4х=28+14

4х=42

Х=42:4

Х=10,5

Тобто це дві довгі сторони, а короткі будуть:

10,5-7 =3,5 це дві короткі