Складіть рівняння кола центр якого знаходиться в точці м (1 -3) і яке проходить через точку к (-4

2) ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дашевский Максим.

Відповідь:     ( х - 1 )² + ( у + 3 )² = 50 .

Пояснення:

      Центр кола точка М( 1 ;- 3 ) ; точка  К(- 4 ; 2 )  належить колу .

    Радіус кола  r = KM = √[ ( 1 + 4 )² + (- 3 - 2 )²] = √( 5² + (- 5 )² ) = 5√2 .

    Записуємо рівняння кола :

    ( х - 1 )² + ( у + 3 )² = ( 5√2  )² ;

    ( х - 1 )² + ( у + 3 )² = 50 .