Знайти площу сектора круга, R= 4см, та відповідний йому центральний кут= 360


Ответы на вопрос

Отвечает Кисюк Диана.

Ответ:

1,6π  см²

Объяснение:

Якщо центральний кут=36°, то дуга, на яку він спирається а=36°.

Площу сектора знайдемо за формулою

S=πR²a/360=16π*36/360=16π/10=1,6π  см²