Середні лінії трикутника відносяться як 4:5:6. Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр

дорівнює 60 см. Роспишите пожйлуста

Ответы на вопрос

Отвечает Ганин Макс.

Ответ:

16см, 20см, 24см

Объяснение:

Нехай х буде кофіцієнтомнтом пропорційності

Тоді перша сторона буде 3х, друга 4х, третья 7х

4x + 5x + 6x = 60см

15x = 60см

x = 4см

4 * 4 = 16см

4 * 5 = 20 см

4 * 6 = 24см