Складіть рівняння кола діамет- pa АВ, якщо: a) A(1; 3), B(-5; -3); ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сидорова Юлия.

Ответ:

(x+2)²+y²=18

Объяснение:

т.О(Хо;Уо) - центр кола.

О=(А+В)/2;

А(1;3) Ха=1; Уа=3

В(-5;-3) Хв=-5; Ув=-3

Хо=(Ха+Хв)/2=(1-5)/2=-4/2=-2

Уо=(Уа+Ув)/2=(3-3)/2=0

О(-2;0) - центр кола.

ВО- радіус кола.

|ВО|=√((Хо-Хв)²+(Уо-Ув)²)=

=√((-2+5)²+(0+3)²)=√(3²+3²)=

=√(9+9)=√18

R=√18

Рівняння кола має вигляд:

(х-Хо)²+(у-Уо)²=R²

(x+2)²+(y-0)²=(√18)²

(x+2)²+y²=18