СРОЧНО! ДАМ 20 БАЛЛІВ! У паралелограмі ABCD бісектриса кута D перетинає сторону AB у точці P.

Відрізок AP меньше від відрізка BP у 6 разів. Знайдіть периметр паралелограма , якщо AB=21 см

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Софья.

Ответ:

32°

Объяснение:

Нехай AP = х см , тодi BP = 6x см . Маємо Рiвняння х + 6x = 14 . 7x = 14 ; x = 2 . AP = 2 см ; BP = 2 * 6 = 12 см < APD = CDP як кути при AD || BC та сiчній DP ; < APD = < ADP за визначенням бісектриси , отже , ДZAPD - рівнобедрений , ZAD = AP = 2 см . P = 14 + 2 + 14 + 2 = 32 cm