ДАЮ 100 БАЛОВ 7.Дано коло , радіус , якого дорівнює 8 см. Знайдіть: 1)(2б) сторону правильного

трикутника , описаного навколо цього кола: А)8√3 см ;б) 16√3см; в) 16см; г) 8√2 см. 2)(3б)периметр правильного шестикутника , вписаного в дане коло: А)8√3 см ;б) 16√3см; в) 48см; г) 8√2 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Плакса Даша.

Ответ:

21см

R=a/√3, где а-сторона треугольника.

а=R*√3=7√3*√3=21см