Сторона основи правильної чотирикутної піраміди дорівнює 4 см. Знайдіть бічне ребро піраміди Якщо

воно утворює з площиною основи кут 45 град. РЕШЕНИЕ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Большакова Лиза.

Ответ:

SC=4см

Объяснение:

AC=AB√2=4√2 см діагоналі квадрата.

АО=ОС, властивості квадрата.

ОС=АС/2=4√2/2=2√2 см

∆SOC- прямокутний, рівнобедрений трикутник. Кути при основі дорівнюють 45°.

SC=OC√2=2√2*√2=4см