Знайдіть катет прямокутного трикутника, якщо його гіпотенуза і другий катет відповідно дорівнюють

8см і 4см​

Ответы на вопрос

Отвечает Филонов Андрей.

Ответ:

4√3см

Объяснение:

За теоремою Піфагора с^2=а^2+б^2 =>

б^2=с^2-а^2=8^2-4^2=

64-16=48 см^24

б=√48= 4√3