Визнач чи можна описати коло навколо чотирикутника послідовні кути якого дорівнюють 60,140,120,40


Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Ответ:

ТАК

Объяснение:

∠1+∠3=60+120=180°

∠2+∠4=140+40=180°