7. Хорда довжиною 24см, перетинаючи другу хорду, ділить її на відрізки 10см і 8см. Обчисліть

довжину вiдрiзкiв першої хорди.Срочно! Даю 40 баллов!​

Ответы на вопрос

Отвечает Хабарова Полина.

Объяснение:

пусть х см первый отрезок , тогда 24-х см второй отрезок.

по свойству хорды:

х•(24-х)=10•8

24х-х²=80

-х²+24х-80=0

х²-24х+80=0

D=(-24)²-4•1•80=576-320=256

x1=(24+16)/2=20 см

х2=(24-16)/2=4 см

24-20=4 см

24-4=20 см

ответ: 4 см; 20 см