Знайдіть сторону трикутника, якщо двi iншi сторони трикутника утворюють кут 60º i дорiвнюють 5 см і

8 см. ХЕЛП ДАЮ 100 БАЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Островская Диана.

Використаємо теорему косинусів:

a{}^{2}=b{}^{2}+c{}^{2}-2bc\cdot\cos\alpha\to

a² = 5² + 8² - 2 · 5 · 8 · cos60°

a² = 25 + 64 - 2 · 5 · 8 · 1/2

a² = 49; a = 7 см - це відповідь.