Сперва за пьень пGH черен печь ты ти е in a salmon Int 7. Висота конуса дорівнює 15 см, а радіус

його основи Ю то за приро бар те см. На відстані 3см від вершини конуса проведено переріз, перпендикулярний до осі конуса. Знайдіть довжину кола, утвореного у перерізі. посочи РЕ пра орое об 190 HFUL​

Ответы на вопрос

Отвечает Шамбилов Бакдаулет.

Відповідь:

На рисунку видно, що переріз через вершину конуса утворює маленький конус з висотою 3 см і радіусом основи 5 см, оскільки він подібний до великого конуса з висотою 15 см і радіусом основи 10 см.

Таким чином, довжина кола, утвореного у перерізі, буде дорівнювати довжині кола на основі маленького конуса, оскільки ці кола мають однаковий радіус.

Довжина кола на основі маленького конуса може бути знайдена за формулою:

L = 2πr,

де r - радіус кола, а π ≈ 3,14 - число пі.

Радіус кола може бути знайдений за теоремою Піфагора, використовуючи висоту та радіус основи маленького конуса:

r^2 = (10-3)^2 + 5^2 = 64,

тож r = 8.

Тоді довжина кола на основі маленького конуса буде:

L = 2πr = 2π(8) ≈ 50,3 см.

Відповідь: 50,3 см.

Пояснення: