Т Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 50 см, а проекція з катетів на гіпотенузу 18 см.

Знайдіть периметр трикутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Даня.

Ответ:

a=b=36 см

Объяснение:

a=b=18x; c²=a²+b²; 50²=2*18²x²; x=50/18/√2=2; a=b=18*2=36 см