Знайдіть площу трикутника, якщо його сторони відповідно дорівнюють 11м , 20м і 13м .


Ответы на вопрос

Отвечает Заря Артём.

Вітаю! Даю відповідь на ваше запитання.

Я використаю формулу Герона для знаходження площі трикутника за довжинами його сторін:

Полупериметр трикутника:

p = (a + b + c) / 2

де a, b і c - довжини сторін трикутника.

Площа трикутника:

S = √(p(p-a)(p-b)(p-c))

Застосуємо ці формули для трикутника зі сторонами 11м, 20м і 13м:

p = (11 + 20 + 13) / 2 = 22

S = √(22(22-11)(22-20)(22-13)) = √(22112*9) ≈ 99.66 м²

Отже, площа трикутника становить приблизно 99.66 м².