У кута MNK MN=3см NK=4см MK=5см. Знайти площу трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Тот-Самый Владимир.

Ответ:6 квадратних сантиметрів

Объяснение:

Для того, щоб знайти площу трикутника, нам потрібно знайти його півпериметр (півсуму сторін), за допомогою якого ми зможемо обчислити його площу за формулою Герона:

p = (3+4+5)/2 = 6

S = √(6(6-3)(6-4)(6-5)) = √(632*1) = √36 = 6

Отже, площа трикутника MNK дорівнює 6 квадратних сантиметрів.