Точка О-центр кола, кут АОС=56 градусів, знайти кут ВСО


Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёв Александр.

Ответ:кут ВСО дорівнює 34 градусам.

Объяснение:

Для розв'язання задачі нам потрібно скористатись властивістю, що кут, утворений хордою і дотичною до кола у точці дотику, дорівнює 90 градусам.

Таким чином, маємо:

Кут АОС = 56 градусів

Кут АOC = 90 градусів (бо АО - діаметр кола)

Кут ВOC = 90 градусів (бо ВО - радіус кола, а тому є дотичною до кола у точці О)

Отже, щоб знайти кут ВСО, необхідно відняти від 180 градусів суму кутів ВОС та ВОС:

ВСО = 180 - (ВОС + ВОС) = 180 - (90 + 56) = 34 градуси.

Отже, кут ВСО дорівнює 34 градусам.