Знайдіть кількість сторін опуклого многокутника, сума кутів якогодорівнює 45000


Ответы на вопрос

Отвечает Аветисян Амалия.

Ответ:

252- сторони

Объяснение:

Формула:

180°(n-2); де n- кількість сторін многокутника.

180°(n-2)=45000

n-2=45000/180

n-2=250

n=250+2

n=252