Хорда довжини якої 8√2 см, стягує дугу кола, градусів міра якої 90% . Знайдіть довжину кола​


Ответы на вопрос

Отвечает Бирлик Айбике.

1)по теоремі піфагора

R²+R²=(8v2)²

2R²=64×2

R²=64

R=v64

R= 8см радіус

2) C=2пR

п=3.14

C=2×3.14×8= 50,24см довжина окружності( довжина кола)