Діаметр кола 36 сантиметрів. Знайти довжину дуги кола та площу сектора що відповідає центральному

куту 104 °

Ответы на вопрос

Отвечает Лобенко Влада.

Ответ:

Объяснение:

Длина окружности= 36*3,14 = 113,04 см

в окружности 360 градусов

тогда 1° = 113,04/360 = 0,314 см

104° = 32,656 см.