СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛОВ!!!!!!!!!!!! Записати рівняння кола в яке переходить коло (х - 2)2 + (y +3)2 =

5 при паралельному перенесенні x' = x + 6, y = y - 2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Рівняння кола у вихідній системі координат:

(x - 2)² + (y + 3)² = 5

Після паралельного перенесення x' = x + 6, y' = y - 2, маємо:

(x + 6 - 2)² + (y - 2 + 3)² = 5

(x + 4)² + (y + 1)² = 5

Отже, рівняння кола в новій системі координат:

(x + 4)² + (y + 1)² = 5

---------------------------------------------------

Если помог, отметь ответ как лучший пожалуйста :)