ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!!! У рівнобедреному трикутнику висота, що проведена до бічної сторони, поділяє

її на відрізки 6см і 9см, починаючи від кута при основі. Знайдіть площу трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Ксения.

Ответ:

S(∆ABC)=90 см²

Объяснение:

AB=AH+HB=6+9=15см

ВС=АВ=15см

∆ВНС- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора:

СН=√(ВС²-ВН²)=√(15²-9²)=√(225-81)=

=√144=12см

S(∆ABC)=½*AB*CH=½*15*12=90 см²