. Знайти випадку зовнішнього дотику, якщо їх радіуси Дорiвнюють 33 см і 51 см. °​


Ответы на вопрос

Отвечает Богомазов Паша.

Ответ:

ОО1=84сс

Объяснение:

r=33см

R=51см

ОО1=R+r=33+51=84см