Висота трапеції дорівнює 5см а ії площа 60см знайдіть середню лінію трапеції СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Лена.

Ответ:

Для рівнобічної трапеції середня лінія є довжиною середньої лінії трапеції і дорівнює середньому арифметичному основ трапеції. Для знаходження середньої лінії необхідно знайти довжини основ трапеції. Аби знайти довжину більшої основи трапеції, потрібно підставити в формулу для обчислення площі трапеції:

S = ((a+b) * h)/2,

де a та b - довжини основ, а h - висота.

Отже,

60 = ((a + b) * 5)/2

120 = (a + b) * 5

24 = a + b

Аби знайти довжину меншої основи, можна скористатися відомим відношенням довжин основ рівнобічної трапеції:

b = a

24 = a + a

24 = 2a

a = 12

Отже, більша основа трапеції дорівнює 24, а менша - 12. Середня лінія трапеції може бути знайдена, використовуючи формулу:

с = (a + b) / 2

де a та b - довжини основ трапеції.

Отже,

c = (12 + 24) / 2

c = 18

Отже, середня лінія трапеції дорівнює 18 см.