Скільки необхідно матеріалу, щоб виготовити тару для соку, яка має форму прямокутного

паралелепіпеда висотою 20 см та довжиною сторін основи 6 см і 9 см? Яка місткість такої тари?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Артем.

Ответ:

Объяснение:

Емкость тары = 20*6*9 = 120*9 = 900+180 = 1080см3

Кол-во материала:

у параллелепипеда 6 граней

Площадь 1 и 2 граней = 2* (длина*ширину) =  2 * 6*9 = 2*54 = 108 см2

Площадь 3 и 4 граней = 2* ( ширина * высота) =2* 9 * 20 = 2*180 = 360 см2

Площадь 5и 6 граней = 2* ( длина * высота) = 2* 6*20 = 240 см2

Всего материала нужно 240+360+108 =  708 см2