Дано а=16см s=64cm² знайти h??​


Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Гриша.

Для знаходження висоти трикутника потрібно використати формулу:

h = 2S/a

де h - висота, S - площа трикутника, a - довжина основи, на яку опущена висота.

У даному випадку, довжина основи трикутника a = 16 см, а площа трикутника S = 64 см².

Підставляємо відомі значення в формулу:

h = 2S/a = 2 * 64 см² / 16 см = 8 см

Отже, висота трикутника дорівнює 8 см.