допоможіть!!!! Сторони трикутника дорівшють 7см, Зсм, 9см. Обчисліть сторони іншо-го трикутника,

подібного заданому, якщо відношення їх відповідних сто-рін дорівнює 1,5

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

10.5; 4.5; 13.5

Объяснение:

если умножито каждую из данных сторон на 1.5 то получается данные результаты

7*1.5=10.5

3*1.5=4.5

9*1.5=13.5