Срочно‼️ Складіть рівняння прямої, яка проходить через точку Р(7;-4) і кутовий коефіцієнт якого

дорівнює "-4".​

Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Ашот.

Ответ:

У рівнянні прямої відомо два параметри: координати точки, через яку вона проходить, та її кутовий коефіцієнт. За формулою рівняння прямої можна записати:

y - y₁ = k(x - x₁)

де (x₁, y₁) - координати точки Р, k - кутовий коефіцієнт прямої.

Підставляємо відомі значення:

y - (-4) = -4(x - 7)

y + 4 = -4x + 28

y = -4x + 24

Отже, рівняння прямої, яка проходить через точку Р(7;-4) і має кутовий коефіцієнт "-4", має вигляд y = -4x + 24.