6 Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, якщо дві його сторони дорівнюють: 15 см і 7 см

Срочно !!!!!!!!!!!!!!!!!!! з розв'язками

Ответы на вопрос

Отвечает Рябченко Саша.

Відповідь:

37см або 29см

Пояснення:

Якщо брати бічну сторону за 7, то P=7+7+15=29 см

А якщо брати за 15,то P=15+15+7=37см